Praktické

počasie, presný čas, pohľadnice, internetová zoznamka, prekladové slovníky, mestská hromadná doprava, cestovné poriadky, telefónny zoznam, kurzový lístok atď.

 

Aké bude počasie?
Predpoveď počasia na Slovensku i v zahraničí. Aktuálne počasie a predpoveď počasia v grafickej, slovnej i zvukovej podobe. Aktuálna snímka z družice. Prehľadné mapky o aktuálnom počasí. Počasie na horách.

Presný čas
Zobrazenie presného času. Možnosť porovnať presný čas s časom na Vašom počítači.

Pohľadnice
Vyhľadávanie pohľadníc a možnosť ich priameho odoslania z webovej stránky.

Internetová zoznamka
Internetová zoznamka. Možnosť zoznámenia sa prostredníctvom internetu.

Mapa, mapy, Slovensko, svet
Mapy Slovenska i celého sveta. Vyhľadávanie v mapách. Vloženie odkazu do webovej stránky na konkrétnu mapu. Rôzne druhy máp. GPS súradnice konkrétneho miesta na mape.

Poštové smerovacie čísla
PSČ. Poštové smerovacie čísla miest, obcí a ulíc v SR a ČR.

 

 

Kalendár
Meninový kalendár na aktuálny rok, ale i pre iné roky. Daňový kalendár. Kalendár chlapčenských a dievčenských mien. Školský kalendár. Kalendár fondu pracovného času. Menštruačný kalendár. Mesačný lunárny kalendár. Peľový kalendár. Historický kalendár.

Cestovné poriadky
Mestská hromadná doprava. Cestovné poriadky mestskej hromadnej dopravy jednotlivých miest Slovenska. Cestovné poriadky – vlaky a autobusy okrem mestskej hromadnej dopravy.

Telefónny zoznam
Telefónny zoznam na internete. Mobilné siete, pevné linky, siete alternatívnych operátorov. Smerové telefónne čísla (Slovensko). Medzinárodné smerové telefónne čísla.

Prekladové on-line slovníky na internete
Online preklad slovíčok z a do rôznych jazykov. On-line slovníky. Prekladové slovníky. Slovníky na internete. Pomôcka pre učenie sa slovíčok cudzieho jazyka. Slovníky online. Anglické, nemecké, francúzske, španielske, talianske a ďalšie cudzojazyčné on-line slovníky. Zoznam vybraných on-line slovníkov.

Kam na huby
Chystáte sa na huby? Pozrite si stránky pre hubárov. Aktuálny výskyt húb na Slovensku a v Českej republike. Atlas húb, hubárske recepty, diskusie o hubách, mykologická poradňa.

Sťahuj a počúvaj MP3
Skladby vo formáte MP3 zadarmo. Hity z domova i zo sveta. Obľúbené pesničky a novinky MP3. Vyhľadávanie hudby v MP3 formáte na internete.