Praktické > Pohľadnice

Kde nájedete možnosť odoslať pohľadnicu priamo z webovej stránky

 

www.pohladnice.sk
POHLADNICE.sk - elektronické virtuálne pohľadnice online. Vianočné pohľadnice. Možnosť poslať pohľadnicu priamo z webovej stránky aj s textom prípadne hudbou. Obsahuje malý náhľadový obrázok.

svetpohladnic.sk
Pohľadnice - virtuálne pohľadnice, blahoželania, elektronické pohľadnice, internetové pohľadnice, animované pohľadnice, vianočné pohľadnice. Výber pohľadnice z väčšieho množstva kategórií.

Elektronické pohľadnice - e-mamut.eu
Elektronické pohľadnice zadarmo. Pohľadnice k Vianociam, Veľkej noci, meninám, narodeninám. Delenie podľa účelu použitia. Veľké obrázky. Odoslanie priamo z webovej stránky.

Pohľadnice na ATLAS.sk
Výber pohľadnice z rôznych kategórií a odoslanie so sprievodným textom na zadanú e-mailovú adresu. Zobrazenie náhľadu e-mailu pred jeho odoslaním a možnosť jeho úpravy. Možnosť pridať svoju pohľadnicu na portál. Vianočné pohľadnice.

 

 

mojepohladnice.zoznam.sk
Online pohľadnice, verše, blahoželania k narodeninám, meninám. Obsahuje preddefinované texty, ktoré môžete použiť. Kategórie: Blahoželania, Emócie, Pre každú príležitosť. Možnosť pridať svoju pohľadnicu. Vianočné pohľadnice.

Pohľadnice Webonline.sk
Pohľadnice Webonline.sk - Pohľadnicový portál. Výber pohľadnice z väčšieho množstva kategórií. Vianočné pohľadnice.

Milujem.sk - virtuálne pohľadnice
Milujem.sk - virtuálne pohľadnice, blahoželania, elektronické pohľadnice, internetové pohľadnice, animované pohľadnice, erotické pohľadnice, vianočné pohľadnice.

www.ceruzka.sk
Kreslené elektronické pohľadnice online.

hyperbox.eu
Virtuálne pohľadnice, blahoželania, umelecké fotografie.