Médiá > Slovenské internetové denníky

Priame odkazy na slovenské denníky na internete

 

www.sme.sk
Internetový denník SME.sk. Aktuálne správy z domova, zo zahraničia, politiky, ekonomiky, počítačov, športu...

TERAZ.SK
TERAZ.sk je spravodajským portálom tlačovej agentúry TASR. Prináša čerstvé správy. Spravodajstvo, noviny, ekonomika, šport, politika.

tvnoviny.sk
Internetový denník tvnoviny.sk. Aktuálne spravodajstvo. Správy z domova a zahraničia. Showbiz, šport, pre ženy, pre mužov, videosprávy, špeciály.

www.pravda.sk
Internetový denník Pravda.sk. Online prehľad aktuálnych správ a udalostí z domova i zo zahraničia. Politika, Šport, Kultúra, Zdravie, Cestovanie, Bývanie, Peniaze, Profesia, Počasie, Mapy, Autobazár.

hnonline.sk
Internetový denník HNonline.sk. Spravodajský server Hospodárskych novín. Politika, Ekonomika, Financie, Podniky a trhy, Šport, Kultúra, Prílohy HN.

vosveteit.zoznam.sk
Vosveteit.sk - Správy zo sveta technológií a vedy | Správy zo sveta technológií, vedy a IT. Denne aktualizované spravodajstvo. Sledujte najnovšie trendy v technológiách, ktoré sa odohrávajú nielen u nás, ale aj vo svete.

www.aktuality.sk
Internetový denník Aktuality.sk. Aktuálne spravodajstvo. Denne aktualizované spravodajstvo z domova a zo sveta. Správy z oblasti ekonomiky, kultúry a spoločenského života. Auto-Moto, Horoskopy, Krimi, Kultúra, Počasie, Právna poradňa, Šport, TV program.

www.topky.sk
Internetový denník Topky.sk - Bleskovky. Domáce ja zahraničné online spravodajstvo. Politika, ekonomika, šport, novinky o celebritách a prominentoch, počasie, televízny program, horoskopy, hry a zábava.

www.cas.sk
Internetový denník CAS.sk. Správy, Prominenti, Šport, Krimi, Video, Film, Zaujímavosti, Servis.

www.pluska.sk
Internetový denník Pluska.sk. Aktuálne správy zo sveta šoubiznisu, z domova, zo zahraničia a ekonomiky. Bývame, Šport, Varíme, Video, V záhrade, Zaujímavosti, Zdravie, Žena.

 

 

Dnes.sk — Aktuálne.sk
Dnes.sk — Aktuálne.sk. Tento spravodajský portál prináša denne aktualizované informácie z diania na Slovensku i v zahraničí. Politika, ekonomika, kauzy, šport, kultúra,...

www.webnoviny.sk
Internetový denník Webnoviny.sk. Spravodajský portál tlačovej agentúry SITA. Automagazín, Ekonomika, Hi-Tech, Krimi, Kultúra, Lifestyle, Rozhovory, Šport, Zdravie.

www.24hod.sk
Internetový denník 24hod.sk. Aktuálne správy. Politika, ekonomika, kultúra, technológie, šport, počítače, dovolenka, ekológia.

Aktuálne.sk
Internetový denník. Aktuálne správy, spravodajstvo, novinky z domova aj zo zahraničia.

medialne.etrend.sk
Internetový denník. Informácie z oblasti médií. Televízia, rádiá, tlač, internet, marketing, blogy.

www.noviny.sk
Internetové noviny televízie JOJ. Spravodajstvo z domova a zo zahraničia.

www.dolezite.sk
Internetový denník. Dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo.

www.euractiv.sk
Európska únia - portál o EÚ. Informačný server o Európskej únii.

www.bratislavskenoviny.sk
Bratislavské noviny online.

korzar.sme.sk
Korzár na webe - všetky dôležité správy z východného Slovenska na jednom mieste. Košický; Prešovský; Zemplínsky; Spišský; Tatranský; Gemerský; Humenský; Ľubovniansky Korzár.

plus7dni.pluska.sk/plus7dni
Internetové vydanie denníka Plus jeden deň.

www.vsieti.sk
Nachádzanie súvislostí, prepájanie myšlienok a informačných nitiek.

denniksport.sk
Online vydanie denníka Šport.

www.polnoinfo.sk
Internetový denník z oblasti pôdohospodárstva. Sprievodca slovenským aj svetovým pôdohospodárstvom. Denne aktualizované spravodajstvo.

ofutbale.sk
Internetový denník o futbale. Aktuálne informácie. Európska liga; Liga Majstrov; Zahraničné súťaže; Hráči; Domáce súťaže.

www.dennikrelax.sk
Internetový denník. Športnoviny, Niečo pre ženy, Pekné čítanie, Tvoje hobby, Cestovanie, Kuchyňa, Kam ísť, Blogy.

domacnost.sme.sk
Domácnosť denníka SME. Online denník zameraný na domácnosť. Novinky, kuchyňa, kupeľňa, dielňa, záhrada, recepty.